Proč jsem točil? OF THE DARKNESS TRILOGY

Proč jsem točil? OF THE DARKNESS TRILOGY

Dost lidí zajímalo, proč jsem točil videa s automobilovou tématikou s názvem "OF THE DARKNESS". Důvod byl jednoduchej. Recese! První nápad vznikl u Matěje Knappa doma, kterej mi pouštěl krásně natočený videa s krásnýma upravenýma autama. Mně se to hrozně líbilo, ale zas tak mě nebavilo, jak to bylo myšlený vážně. Proto vlastně vznikl první krátký film "PURPLE OF THE DARKNESS". V něm jsme s Filipem Kocábkem představili moje auto, fialový Subaru Justy, který už svým názvem je vtipný. Záměr byl udělat kvalitně natočený a zpracovaný video, který bude ale zároveň vtipný, protože se tam objeví tohle auto. To se nám myslím povedlo, protože jsme tím pobavili spoustu lidí a celou skupinu Subaristů na facebooku.

Následovalo "BLUE OF THE DARKNESS", který už jsme pojali víc zodpovědně a vlastně ho i mysleli vážně. V něm jsme ukázali moje druhý Subaru a to modrý WRX STI stinkeye z roku 2013. Video mělo velký ohlasy, protože to auto samo o sobě je krásný a my jsme se tentokrát rozhodli, že celý video bude ve tmě.

Po delší pauze, kdy jsem vyměnil novější STI za starší, jsme se rozhodli, že završíme tuhle sérii videí posledním dílem a to "GREY OF THE DARKNESS", kde jsme ukázali moje stávající WRX STI z roku 1998, který je dovezený z Japonska a má volant vpravo. Opět jsme si vybrali cestu zhasnutý garáže a totální tmu.

Enjoy!